MENU

biuro@famix.org
+48 665 621 018

PL
DE

Usługi Produkcyjne

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma specjalizuje się w nietypowych usługach dla firm. Tworzymy dla naszych klientów rozwiązania produkcyjne, modyfikujemy ich maszyny i urządzenia w sposób pozwalający zoptymalizować ich produkcję. Głównym obszarem naszej działalności są szeroko pojęte usługi w zakresie: spawalnictwa, obróbki metali, wytwarzania nietypowych wyrobów metalowych, konstrukcje stalowe, zabudowy, pojemniki, instalacje odpylające. Zajmujemy się również utrzymaniem ruchu, montażem i remontem przemysłowych konstrukcji metalowych, rurociągów itp.

 

W celu poznania naszych możliwości oraz oferowanych usług prosimy o kontakt.

Zajmujemy się również usługami projektowania, doradztwa technicznego oraz wsparcia technologicznego. Nasza kadra świadczy między innymi usługi konstrukcyjne w zakresie:

  • opracowywania nowych produktów,
  • modyfikacji istniejących urządzeń i maszyn w celu optymalizacji produkcji klienta,
  • projektowania indywidualnych rozwiązań produkcyjnych dla naszych klientów.

 

NASZE REALIZACJE:

  1. PODNOŚNIK PŁYT MODELOWYCH

Urządzenie służące do zmiany pozycji płyt modelowych wykorzystywanych w procesie odlewniczym. Wyposażone jest w siłownik śrubowy realizujący unoszenie płyt. Listwy rolkowe oraz specjalne uchwyty ułatwiają przezbrajanie płyt oraz gwarantują pożądaną pozycję końcową. Sterowanie realizowane jest z poziomu panelu znajdującego się po boku urządzenia. 

  1. PODGRZEWACZ PŁYT MODELOWYCH

Podgrzewacz wyposażony w osiem półek pozwalających na składowanie płyt modelowych o wysokości 200mm i dwie na większe płyty do wysokości 300mm. Urządzenie służy do składowania i wygrzewania płyt modelowych używanych w procesie odlewniczym. Grzałki zamontowane wewnątrz podgrzewacza gwarantują utrzymanie ustawionej za pomocą sterowania temperatury. Półki wyposażone w listwy rolkowe zapewniają wygodny załadunek i rozładunek płyt.